Viac fotografií nájdete na mojom Instagrame.

detska3

komoda

policevsetky

kolaz3 

Herňa a knižnica vyzerala u nás ako po výbuchu. Deti nevedeli nič nájsť, veci sme len prekladali z miesta na miesto, a mnohokrát sme zabili viac času hľadaním hry ako hraním. Vďaka Majke som nabrala odvahu a vďaka jej nadhľadu a praktickému pohľadu som vytriedila knihy, škatule a časopisy, ktoré v policiach len zaberali miesto.
A výsledok? Deti boli po príchode domov nadšené a hneď rozkladali spoločenskú hru!  (Kristína)

“Jéééj, my máme upratanú kuchyňu!!” boli prvé slová mojich detí, keď sme sa v piatok vrátili domov. S Majkou sme v nej strávili 14 hodín reorganizáciou poličiek, skriniek a komory, upratovaním a triedením. Po 4 dňoch fungovania v novej kuchyni rozmýšľam ako som vedela fungovat doteraz v chaose 🙂
Majka preorganizovala veci tak, aby boli viac po ruke, vyhodili sme nepotrebné veci a teraz mám všetko na dosah ruky a prehľadne usporiadané. Pri dvoch malých deťoch by som sama takúto prácu určite neodviedla. Takisto má Majka praktickejší prístup a oveľa viac energie na dotiahnutie vecí ako ja 🙂
Ďakuje jej celá naša rodina. (Alica)

Do upratovania som šla s veľkou chuťou konečne výraznejšie zmeniť môj šatníkový karambol. A výsledok? Toto upratovanie strhlo aj lavínu upratovania v mojom živote.
Keď sa niekam chystám s istotou viem, kde nájdem potrebné oblečenie alebo doplnky. Ušetrilo mi to veľa nervov a behania po byte. Chaos a neporiadok sú preč a ja si užívam jednoduchosť a systém, ktorý mi Majka pomohla nastoliť v šatníku. (Jana)

Majka nám pomohla nájsť systém v detskej skrini, ktorej vládnu dve slečny a musím povedať, že konečný efekt je perfektný. Chce to trochu odhodlania pustiť sa do toho,ale výsledný efekt stojí za to.
Vyhádzať veľkú rohovú skriňu, celú ju pretriediť, zbaviť sa zbytočností a upratať ju tak, aby sa poriadok dal ľahko udržiavať. Nám sa to veru podarilo, deti si skladajú a odkladajú veci samé, vedia kde čo majú a skriňa vyzerá vďaka škatulkovému systému stále tip-top. Vrelo odporúčam. (Katka)