Toto povedali o našej spolupráci moji spokojní klienti:

Herňa a knižnica vyzerala u nás ako po výbuchu. Deti nevedeli nič nájsť. Teraz sú po príchode domov nadšené a hneď rozkladajú spoločenskú hru!

“Herňa a knižnica vyzerala u nás ako po výbuchu. Deti nevedeli nič nájsť, veci sme len prekladali z miesta na miesto, a mnohokrát sme zabili viac času hľadaním hry ako hraním. Vďaka Majke som nabrala odvahu a vďaka jej nadhľadu a praktickému pohľadu som vytriedila knihy, škatule a časopisy, ktoré v policiach len zaberali miesto. A výsledok? Deti boli po príchode domov nadšené a hneď rozkladali spoločenskú hru!”
Kristína
Chcete aj vy podobné výsledky? Kontaktujte ma!

Po 4 dňoch fungovania v novej kuchyni rozmýšľam ako som vedela fungovat doteraz v chaose, teraz mám všetko na dosah ruky a prehľadne usporiadané.

“Jéééj, my máme upratanú kuchyňu!!” boli prvé slová mojich detí, keď sme sa v piatok vrátili domov. S Majkou sme v nej strávili 14 hodín reorganizáciou poličiek, skriniek a komory, upratovaním a triedením. Po 4 dňoch fungovania v novej kuchyni rozmýšľam ako som vedela fungovat doteraz v chaose.
Majka preorganizovala veci tak, aby boli viac po ruke, vyhodili sme nepotrebné veci a teraz mám všetko na dosah ruky a prehľadne usporiadané. Pri dvoch malých deťoch by som sama takúto prácu určite neodviedla. Takisto má Majka praktickejší prístup a oveľa viac energie na dotiahnutie vecí ako ja. Ďakuje jej celá naša rodina.”
Alica
Keď sa niekam chystám s istotou viem, kde nájdem potrebné oblečenie alebo doplnky. Ušetrilo mi to veľa nervov a behania po byte.

“Do upratovania som šla s veľkou chuťou konečne výraznejšie zmeniť môj šatníkový karambol. A výsledok? Toto upratovanie strhlo aj lavínu upratovania v mojom živote.
Keď sa niekam chystám s istotou viem, kde nájdem potrebné oblečenie alebo doplnky. Ušetrilo mi to veľa nervov a behania po byte. Chaos a neporiadok sú preč a ja si užívam jednoduchosť a systém, ktorý mi Majka pomohla nastoliť v šatníku.”
Jana
Deti si skladajú a odkladajú veci samé, vedia kde čo majú a skriňa vyzerá vďaka škatulkovému systému stále tip-top.

“Majka nám pomohla nájsť systém v detskej skrini, ktorej vládnu dve slečny a musím povedať, že konečný efekt je perfektný. Chce to trochu odhodlania pustiť sa do toho,ale výsledný efekt stojí za to.
Vyhádzať veľkú rohovú skriňu, celú ju pretriediť, zbaviť sa zbytočností a upratať ju tak, aby sa poriadok dal ľahko udržiavať. Nám sa to veru podarilo, deti si skladajú a odkladajú veci samé, vedia kde čo majú a skriňa vyzerá vďaka škatulkovému systému stále tip-top. Vrelo odporúčam.”

 

Katka
Chcete aj vy podobné výsledky? Kontaktujte ma!

Sama by som to nebola zvládla, bola by som to už 100x vzdala. Po tomto veľkom upratovaní cítim veľkú úľavu a odľahčenie.

“Ten pocit ľahkosti, keď som videla stav “pred a po” bol pre mňa doslova ako životabudič. Akoby sa skrine a izby zrazu zbavili starej ťažoby a začali dýchať. No nielen to. Usporiadali sme veci novým, prehľadným a hlavne praktickým spôsobom. Sama by som to nebola zvládla, bola by som to už 100x vzdala. Po tomto veľkom upratovaní cítim veľkú úľavu a odľahčenie.”
Mirka
Odporúčam to každému, kto má pocit, že trávi veľa času len upratovaním. Lepšie povedané premiestňovaním vecí a výsledok uprataného sa nedostáva.

“Som naozaj vďačná za túto skúsenosť. Tvoj prístup mi dal úplne iný pohľad na organizáciu vecí, odosobnenie sa a zamyslenie nad ich využitím. Veci sa tým pádom ľahšie redukovali. S tvojou pomocou dostali veci logické a prehľadné usporiadanie. Svojpomocne by som tento stav určite nedosiahla. Odporúčam to každému, kto má pocit, že trávi veľa času len upratovaním. Lepšie povedané premiestňovaním vecí a výsledok uprataného sa nedostáva.”
Barbara
Odkedy prišla Majka, tak mám v šatníku prehľad, krásne uložené oblečenie a zostalo toľko voľného miesta až by som išla nakupovať”

“Mám skvelý veľký šatník – plný krabíc a vecí, žiadne miesto a žiadny prehľad kde čo je… Jedného dňa ku mne prišla čarovná víla z Harmonického bývania a stal sa zázrak. Vlastne v jej podaní to vyzeralo veľmi jednoducho… Odvtedy mám prehľad, krásne uložené oblečenie a zostalo toľko voľného miesta až by som išla nakupovať. Ešte raz jedno veľké ďakujem Majke za odbornú pomoc.”
Miroslava
Chcete aj vy podobné výsledky? Kontaktujte ma!
Výsledok ma ohromil, nečakala som koľko zbytočností a vecí, ktoré nepoužívame naša domácnosť obsahuje.

“Majka je naozaj expertka vo svojej práci, a aj po ľudskej stránke veľmi príjemná osôbka, s ktorou sa vám bude pracovať jedna radosť. Výsledok ma ohromil, nečakala som koľko zbytočností a vecí, ktoré nepoužívame naša domácnosť obsahuje. Raz za pár rokov je takýto detox veľmi potrebný. Pocit, ktorý získate je na nezaplatenie. Odporúčam!”
Janka
Ked skončíme, bude to pre mňa miesto relaxu, každá miestnosť.

“Super si ma naštartovala, veľmi som potrebovala tento impulz. Úplne inak sa pozerám na veci v mojom byte. Ked skončíme, bude to pre mňa miesto relaxu, každá miestnosť. Ešte raz ĎAKUJEM.”
Ľubica
Upratanie domácnosti bolo pre mňa veľmi pozitívne. Vďaka tomu s deťmi trávim čas plnohodnotnejšie.

“Upratanie domácnosti bolo pre mňa veľmi pozitívne. Mám pocit, že to bol začiatok veľkých zmien. Uvedomila som si potrebu lepšej časovej organizácie. Predtým som myslela stále na to čo ako kedy kde treba upratať a aj tak to nikdy nebolo podľa predstáv. Už je to jednoduchšie a vďaka tomu s deťmi trávim čas plnohodnotnejšie.”
Silvia
Chcete aj vy podobné výsledky? Kontaktujte ma!

Teraz mám všetko na dosah ruky a prehľadne usporiadané. Pri 2 malých deťoch by som sama takúto prácu určite neodviedla.

“Majka preorganizovala veci tak, aby boli viac po ruke, vyhodili sme nepotrebné veci a teraz mám všetko na dosah ruky a prehľadne usporiadané. Pri dvoch malých deťoch by som sama takúto prácu určite neodviedla. Tak isto má Majka praktickejší prístup a oveľa viac energie na dotiahnutie vecí ako ja 🙂”
Alica
Aj po 2 rokoch používam triedenie a spôsob ukladania vecí, ktorý Majka zaviedla. Naučili sa to aj deti a manžel, dokonca si to obľúbila aj svokra.

“Aj s odstupom času som veľmi rada, že som využila Majkine služby. Doma zavládla prehľadná organizácia úložných priestorov. Aj po 2 rokoch používam triedenie a spôsob ukladania vecí, ktorý Majka zaviedla. Naučili sa to aj deti a manžel, dokonca si to obľúbila aj svokra a tiež si tak doma zorganizovala niektoré priestory. Nakupujem s väčším dôrazom na to, čo sa mi naozaj páči, aby som to po čase nemusela vyhadzovať.”
Mirka
Za 5 hodín sme stihli to, čo som už v podstate roky odkladala.

“Ďakujem Majke veľmi pekne, bola pre mňa obrovská pomoc. Naozaj úžasná zaujímavá profesia pomáhať ľuďom zbavovať sa nepotrebných vecí, nájsť si systém v ukladaní oblečenia, drobností, kníh, hračiek, čohokoľvek. Za 5 hodín sme stihli to, čo som už v podstate roky odkladala. Vrelo odporúčam!”
Kika
Chcete aj vy podobné výsledky? Kontaktujte ma!
Viac aktuálnych fotiek a referencií nájdete na mojom Instagrame