Moje služby

Ste zavalený neporiadkom? Máte pocit, že NEMÁTE NIKDY, ale naozaj NIKDY uprataný a zorganizovaný domov? Ak sa náchádzate v akomkoľvek štádiu vašej cesty k upratanému domovu, rada sa s vami stretnem. (Bez odsudzovania a súdenia. Poskytnem vám iný pohľad a plán na riešenie problému.) Aj napriek tomu, že som certifikovaná KonMari Konzultantka, špecializujúca sa na KonMari metódu, s mojími klientami pracujem pomocou metódy, ktorá najlepšie vyhovuje ich individuálnej osobnosti, cieľom a ich domovu.

Mám záujem o konzultáciu

DECLUTTERING + ORGANIZÁCIA DOMÁCNOSTI

Prídem k vám domov a spoločne premeníme váš priestor na miesto, ktoré vám a vašej rodine bude robiť radosť.

Vy sa rozhodnete, čo vám vyhovuje. Či vám stačí jedno stretnutie, kde sa dozviete nejaké tipy, ktoré vám pomôže naštartovať sa. Alebo sa rozhodnete pre viac stretnutí, s cieľom zrealizovať váš upratovací projekt do úspešného konca. Alebo niečo medzi tým. Viem byť flexibilná - beriem do úvahy koľko máte času, energie a výšku rozpočtu.

    Pracovné stretnutie:

  • zahŕňa triedenie a organizovanie vecí
  • po dohode pomoc s vyradenými vecami, odvoz, darovanie charite
  • návrh organizačných produktov vhodných do vášho priestoru, v prípade, ak nejaké potrebujete

ORGANIZOVANIE DOMÁCNOSTI BEZ NÁMAHY

Každodenný život môže byť veľmi rýchly a náročný. Ste zaneprázdnený a nemáte čas na mnoho vecí, ktoré by ste radi urobili. Chápem to.

Snívate o tom, aby niekto prišiel a dal veci do poriadku a zorganizoval za vás? Mám pre vás dobrú správu! Tento sen vám môžem splniť.

Dohodneme sa na spolupráci, čo je potrebné z vašej strany urobiť a tadááá .... transformácia vášho domova sa uskutoční počas toho ako sa vy budete venovať niečomu oveľa príjemnejšiemu. V podstate ani nemusíte byť doma.

KÚZELNÁ PREMENA POMOCOU KONMARI METÓDY

Ak chcete pracovať s certifikovaným KonMari Konzultantom, aby ste sa uistili, že všetko vo vašom domove vyvoláva radosť – ste na správnom mieste.

Ak ste čítali bestseller Kúzelné upratovanie alebo ste videli show s Marie Kondo na Netflixe a chcete to isté pre váš domov, tak som tu, pripravená s vami spolupracovať!

Namiesto toho, aby sme upratovali a organizovali miestnosť po miestnosti, budeme spoločne upratovať podľa piatich špecifických kategórií.

CENA

Dať do poriadku a zorganizovať domov je investícia. Investícia do vás. Do vášho zdravia (fyzického a duševného) a pohody!

Transformácia v podobe upratanej a zorganizovanej domácnosti je naozaj kúzlo, ktoré mení život! Každý projekt je jedinečný a odlišný a počet hodín, ktoré sú potrebné na dokončenie, sa líši.

O ponuke rôznych cenových balíčkoch sa s vami rada porozprávam na bezplatnej konzultácii.

Môžem vám garantovať, že počas našich stretnutí sa "neflákame", každú minútu využijeme naplno, aby ste získali plnú návratnosť svojej investície! Ručím vám, že každý vynaložený cent bude stáť za to. Prečítajte si referencie od mojich predchádzajúcich klientov.

V priebehu našej spolupráce vám rada odpoviem (telefonicky alebo e-mailom) na akékoľvek otázky ohľadom upratovania a vytvorenia systému vo vašej domácnosti. Ochotne vám poskytnem tipy a rady, aby ste z našej spolupráce získali čo najviac.

Mám záujem o konzultáciu